x
yukari cik
Elektroniğin Müzikle Buluşması
Sepetim (0)
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların 2 yıl garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızda üye girişi yapıldıktan sonra siparişlerim sayfasında iade et butonu tıklayarak istemiş olduğunuz ürünü iade edebilirsiniz. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün stokda olması durumunda yenisi ile değiştirilecektir. Stokda olmadığında para iadesi yapılacaktır. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.Ürün iadesi gerçekleştireceğimiz ürünler aşağıdaki koşullar aranmaktadır;


  • Ürün kutusunda yırtık ve kazıma olmamalıdır.
  • Ürün kutu içeriğinde her hangi bir eksik bulunmamalıdır.
  • Ürün üzerinde çizik ve ezik olmamalıdır.
  • Ürün iade kargo bedeli tarafınızca ödenmelidir. Ödemesi yapılmayan iade kargolar kesinlikle teslim alınmayacaktır.
  • Ürün Faturası mutlaka tam olarak geri gönderilmelir. Faturası olmayan ürünü lütfen göndermeyiniz.
  • Ürünü ilk teslim aldığınızda kargo bedeli Satıcı tarafından ödendi ise para iadesi durumunda ilk gönderilen kargo bedeli düşülecektir.
  • Kredi kartı ile yapılan işlemlerde, iade 3 iş günü içinde yapılır. Banka kartı (Hesap Kartı) ile yapılan işlemlerde iade 45 iş günü içinde yapılır.


Ürün İade Etmek İçin Lütfen Tıklayınız.

MÜşteri Hizmetleri 444 5 703
Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar olmak için E-bültenimize Abone Olun !
Sosyal Medyada Electromiles.com
Adres ve Ulaşım Bilgileri | Yasal Çekince © 2014 Elektro E-Ticaret Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.